Zakup:


W końcu doczekałem się już mojej trzeciej Corsy A. Niestety kupiłem starszy model niż ten co miałem, ale myśle że był to strzał w dziesiątkę!
Od dawna planuje zamontował silnik dwulitrowy… Poprzednia corsa po prostu była w tak fatalnym stanie (blacharskim), że już nie warto było się za to zabierac!
Obecna jest modelem z roku 1989. Kupiłem ją też ze względu na żadko spotykany elektrycznie otwierany dach. To taki drobiazg, który ma mi umilać podróże.
Poniżej zdjęcia Corsy, z której w zasadzie przebudowalem przód (ładniejszy w modelach 91-93) oraz wnętrze. Miała to być właśnie TA, niestety kupiona na e-bay gdzie zdjęcia ją prezentowały nieskazitelnie, co w rzeczywistości okazało się kupą złomu! Rdza była w miejscach, w których jeszcze nikt nigdy jej nie widział w tych modelach, a to był rocznik 1993!!! Szok…
Później, przypadkiem, wpadła Xorsa (obecna) z elektrycznym faltdachem z roku 1989 której stan okazał się o niebo lepszy od poprzedniczki! (fotki wyżej). Może nie wygląda dobrze, bo zdjęcia „czarnej” prezentują się o wiele lepiej ale uwierzcie, że była ze znikoma ilosc rdzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

HTML tags are not allowed.

Corsa-A.pl site